Co je to homestaging a proč je důležitý?

Homestaging je nástroj, který využívá jen 5% makléřů na českém trhu, ale zvýší atraktivitu nemovitosti na trhu až o 95%. Při stagingu připravíme nemovitost na prodej nebo pronájem tak, abychom upozornili na její výhody, zdůraznili prostor, dispozici a probudili fantazii kupujících, jak si mohou svou budoucí nemovitosti zařídit.

Jsou různé úrovně homestagingu, řešíme buď nemovitost vybavenou nábytkem – tam upravíme osvětlení, pohrajeme si s dekoracemi, přehozy a využijeme ke stagingu stávající nábytek. Nevybavenou nemovitost nebo naopak vybavenou starým nábytkem, který se vyklidí, dovybavíme nábytkem či jeho nafukovacími alternativami, aby vynikl prostor. Kupující má pak jasnou představu, jak může nemovitost zařídit a co vše se do nemovitosti vejde. Úroveň homestagingu vždy závisí na konkrétní nemovitosti a především dohodě s majitelem. Není výjimkou, že součástí homestagingu je dokonce i vymalování bytu nebo výměna podlahové krytiny apod.

Investice do homestagingu se pohybuje průměrně kolem 20.000 Kč a je součástí naší provize. Pokud chcete vidět víc, mrkněte se na můj web, kde najdete fotografie realizovaných homestagingů.

Zde najedete více o homestagingu a ukázku několika realizací.

Kateřina Jechová

Jmenuji se Kateřina Jechová a jsem realitní makléřka. Starám se o prodej i pronájem Vašich nemovitostí, pomáhám Vám najít tu správnou adresu pro Vaše bydlení, či příležitost k investici Vašich peněžních prostředků. Mým cílem je spokojenost klientů na obou stranách a především dokázat, že i realitní trh jde zkrotit s úsměvem a v růžové.

Komentáře